TITAN Powr Liner 6955

 
Teknik Özellikler
TITAN Powr Liner 6955
Max. Debi: 9,77 lt/dak 
Max. Meme Ölçüsü: 1.Tabanca .050" tip

                                     2.Tabanca .033'' tip

Max. Çalışma Basıncı: 230 bar ( 3300 PSI )
Motor: Subaru 211 cc - 7hp
Açıklama
 Titan firmasının 25 yıllık güveni sayesinde hidrolik sistemi yapısı ile kendini ispat etmiştir. Bu makinaya akıllı şarj ünitesi eklenmiştir. 45 litrelik boya tankına sahiptir. Marş motoru eklenmiştir. Smartarm sayesinde boyama kolu katlanarak taşıma kolaylığı sağlar. Tutma sapı (DeadLok Handlebars) sayesinde kullanıcıya en uygun pozisyonu ayarlama fırsatı verir.

PowrCenter: Marş anahtarı, akıllı telefon şarj ünitesi, basınç saati, basınç ayarı, bardaklık ve akıllı telefonları koyabilmek için bir cep planlanmış ve ortaya çok kullanışlı bir ön panel çıkmıştır. 

SmartArm: Yeni geliştirilen akıllı dirsek sayesinde yol çizgi makinesini artık arabaya yerleştirmek ve taşımak çok daha kolay. Bu yeni sistem ile tabanca kolu 90 derece bükülerek dikey konuma geçer. Bu sistemin Diğer çok ama çok önemli yeniliğide tabancaların aşağı yukarı hareketinin bir kolu çevirmek vasıtasıyla kolayca yapılabilmesidir. 

DeadLok Handlebars: Gidonun aşağı yukarı, sağa sola yada içeri dışarı hareketini istediğiniz gibi ayarlayıp, en uygun kullanım pozisyonunu sağlayabilirsiniz. 

 

Posted in Yol Çizgi Boya Makinaları and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .